TrainzOnline.nl
https://trainzonline.nl/forum/

LLCR (loco lighting control rule)
https://trainzonline.nl/forum/viewtopic.php?f=95&t=2211
Pagina 1 van 1

Auteur:  Remco [ 14 dec 2019 17:58 ]
Berichttitel:  LLCR (loco lighting control rule)

Beste trainzers,

Laatst kreeg ik van gm de tip om de LLCR rule in de sessie toe te voegen zodat zijn treinen (zoals DDAR en DM'90) de juiste front/sluitseinen kiezen. Nu heb ik deze (versie 4.0) toegevoegd, maar er verandert niets. De voorzijde van de trein toont nog steeds zowel front als sluitseinen. Dit geldt overigens ook voor bijvoorbeeld loc 1700.

Ligt het misschien aan T:ANE waarvoor de rule wellicht niet werkt of heb ik het niet juist ingesteld? Zie screens:
Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Iemand ideeën?

Groet, Remco

Auteur:  verbo622 [ 14 dec 2019 19:56 ]
Berichttitel:  Re: LLCR (loco lighting control rule)

Remco,
de binnenverlichting brand ook niet, bij de middelste wel.
heeft er misschien ook wat mee te maken.

Auteur:  FokkeB [ 14 dec 2019 20:50 ]
Berichttitel:  Re: LLCR (loco lighting control rule)

Hoi Remco

Zet allereerst de tijden even op 00:00, staat er trouwens ook ;-). En ook even klikken op het veldje daaronder; kies daarvoor voor clear.
Vervolgens even de sessie afsluiten en daarna doen de seinen het zoals het zou moeten. Althans hier wel :D

Veel plezier!

FokkeB

Auteur:  Remco [ 15 dec 2019 12:47 ]
Berichttitel:  Re: LLCR (loco lighting control rule)

Dit is weer eentje voor in de categorie: hoe simpel kan het zijn...
Iets te snel geweest met het aanmaken van een topic :oops: . Dank voor de reacties heren, dit heeft gewerkt.
Alleen het stuurstandrijtuig van de DDAR heeft geen bakverlichting bij nacht, maar dat zal ik nog even nader onderzoeken.

Groet, Remco

Pagina 1 van 1 Alle tijden zijn GMT + 1 uur [ Zomertijd ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/