Trainz 2010 zou niet kunnen werken in Windows 8. Ik heb vandaag de oplossing gevonden om trainz 2010 wel te laten werken. Het is eigenlijk heel simpel: Ga eerst naar de trainz 2010 folder: Druk rechts op trainz.exe en kies eigenschappen. Ga naar het tabblad comptabiliteit en kies in comptabiliteitmodus voor windows 7, en zet het vinkje aan voor "als administrator uitvoeren". Doe dit ook voor alle .exe bestanden in de map bin. Bij het bestand TADDeamon moet je naast de eerder beschreven stappen ook nog naar het tabblad beveiliging. Druk daar op de knop "Bewerken". In de lijst met gebruikers moet je bij: "iedereen" en "gebruikers" alle vinkjes aanzetten. Als het goed is werkt trainz weer gewoon na deze stappen.
met deze stappen krijg je Trainz 2010 wel een stuk stabieler op windows 8, maar toch blijft het niet helemaal top....... soms toch database die crashed.... heb voor Trainz windows 7 weer geïnstalleerd.
Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers. en 1 gast
Je mag geen nieuwe onderwerpen in dit forum plaatsen Je mag niet antwoorden op een onderwerp in dit forum Je mag je berichten in dit forum niet wijzigen Je mag je berichten niet uit dit forum verwijderen