TrainzOnline.nl
https://trainzonline.nl/forum/

Trainz night mode
https://trainzonline.nl/forum/viewtopic.php?f=146&t=2306
Pagina 1 van 1

Auteur:  olaf99 [ 22 apr 2020 09:53 ]
Berichttitel:  Trainz night mode

Hallo

Voor night mode is een aparte mesh nodig. Deze mesh zit voor de gevel van een huis. Of om de lamp kap van een straatlantaarn. Deze mesh moet een paar cm verder weg zitten om flikkering te voorkomen.

Let op dat je de night mesh apart exporteert. Noem deze night.im en deze kan in dezelfde folder als de rest van het object.

De licht schijnsel effecten voor straatlantaarns is te bereiken door een textuur met alpha te gebruiken. Bij alpha is zwart 100% doorzichtig en wit is 0% doorzichtig.

Voor gebouwen let er op dat je de kozijnen in de night textuur zwart maakt. Een 2e optie is om de kozijnen met alpha weg te halen. Bij een flat kan je honderden ramen tegelijk maken door met alpha te werken. Plaats dan 1 grote gevel voor het gebouw met die night texture.

Meer info en meer mogelijkheden voor scenery => http://online.ts2009.com/mediaWiki/inde ... ND_Scenery

Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding

Pagina 1 van 1 Alle tijden zijn GMT + 1 uur [ Zomertijd ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/